JANUARI 2020

LOT 1 - 29 / 600
Lot nr.
1 DELFT
Gedekt botervlootje en bord. Delfts aardewerk. Veelkleurige en blauwe versiering. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
2 VAL SAINT LAMBERT (TOEGESCHREVEN AAN)
Reeks van tien glazen. Rood gegraveerd glas. Omstreeks 1900. H.: 9,3 cm.
SCHATTING

 € 150 - 180
4 PAAR KANDELAARS
Zilver. Versierd met parelranden en waterblaadjes. Empire tijdperk. H.: 30 cm. Gewicht : 728 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
5 ROYAL COPENHAGEN
Woeste poolbeer. Beeldje in versierd porselein. Gemonogrammeerd. H.: 32 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
6 THEEPOT
Gegraveerd zilver. Handgrepen in gezwart hout. Empire tijdperk. Brutogewicht : 512 g.
SCHATTING

 € 300 - 500
7 ROYAL COPENHAGEN
Lot van vijf beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 28 cm.
SCHATTING

 € 120 - 160
8 WATERKRUIK EN WIJNKRUIK
Gegraveerd zilver. Handgrepen in gezwart hout. Basis verzwaard met lood. Empire tijdperk. H.: 40 cm. Brutogewicht : 1130 g
SCHATTING

 € 800 - 1200
9 ROYAL COPENHAGEN
Grote stier. Beeld in versierd porselein. Gesigneerd. 22 x 39 x 18 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
12 BAARDMANKRUIK
Steengoed. H. : 39 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
13 DELFT
Schaal, aardbeischaaltje en twee schotels. Aardewerk. Barst. 18de eeuw. Dia : 35 (2) ; 32,5 x 27,5 cm ; dia 22,5 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
14 KRUIK EN KRUIKJE
Steengoed. Het kruikje met tinnen montuur. H.: 39 cm ; 23 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
15 PAAR KOPJES EN SCHOTELTJES
Gegraveerd zilver. Versierd met planten en bloemen. China, omstreeks 1900.
SCHATTING

 € 70 - 100
16 LAMBEAUX JEF
Brabo. Gepatineerd bronzen beeld. Groenmarmeren sokkel. Gesigneerd. H.: 59 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
18 GEDEKTE BALUSTERVORMIGE VAAS
Delfts aardewerk. Blauw decor. Randschilfers. 18de eeuw. H.: 40 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
20 KOFFERTJE
Smeedijzer. 18 x 32 x 21 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
24 CHRISTUS
Gesneden en gepolychromeerd hout. 18de eeuw. H: 44 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
25 CHRISTUS
Gesneden ivoor. 18de eeuw. L.: 33 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
26 PAAR ALTAARELEMENTEN
Gesneden en verguld hout. Herverguld. 18de eeuw. H.: 46 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
28 PAAR GEVLEUGELDE ENGELEN
Gesneden en verguld hout. Vlaanderen 18de/19de eeuw. H.: 43 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
29 OUDE BIJBEL
Lederen boekband. 39 x 26 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 1 - 29 / 600
Lot nr.